head-bg

  • /media/18_lVNEfAQ.jpeg
May 31, 2018

Uluslararası voleybol kamp organizasyonumuz Turkey Volleyball Camps, Garanti Koza World of Sports kamp merkezimizde faaliyetlerini Temmuz 2018 itibarıyla sürdürmektedir. 

Voleybol kariyeri boyunca sayısız başarıya imza atan Milli voleybolcu Ali Peçen, Garanti Koza World of Sports Center’da kendi sorumluluğunda ve denetiminde Ali Peçen Uluslararası Voleybol Kamp Merkezi’ni genç voleybolcularımıza sunmaktadır.

Uluslararası düzeyde farklı ülkelerden voleybolcuları da beklediğimiz yaz gelişim kampımızı, 10-18 yaş aralığında, sezon içinde oynadıkları takımda kendilerini yeterince gösterebilme ve geliştirebilme imkanı bulamayan, yoğun okul ve sınav dönemlerinden dolayı kış dönemi antrenmanlarına yeterince katılım sağlayamayan, voleybolunu istediği düzeye getirememiş veya daha da ileri düzeyde kendini geliştirmek isteyen voleybolcuları hedefleyerek oluşturduk.

Tesislerdeki programlardan 18 yaş üzeri üst seviyedeki voleybolcular da form tutma ve sezona hazırlık amaçlı yararlanabilir ve bizden farklı bir bakış açısıyla kendilerine özel antrenmanlarla destek olmamızı talep edebilirler. Konaklamalı veya konaklamasız, Test 360 programı, video analiz desteği, özel hazırlanmış sporcu menüleri, yoğun şekilde günde 2 antrenman, yabancı sporcularla birlikte aynı ortamda bulunma, plaj voleybolu antrenmanı, turnuva katılımı imkanı ile bizim ve deneyimli teknik ekibimizin tüm tecrübesini sporcularımıza aktaracağı bir ortamı aynı tesisin içinde dünyada sayılı spor tesislerinden olan Koza WoS Center’da biraraya getirdik.

Kendilerini voleybol odaklı geliştirmek ve kış sezonuna hazır bir şekilde giriş yapabilmek isteyen her sporcumuzu ilk haftası 2 Temmuz Pazartesi günü başlayacak Turkey Volleyball Camps voleybol gelişim kampımıza bekliyoruz

Yaz döneminde haftalık yaz voleybol gelişim kampları ve Kış sezonunda ise voleybol okullarıyla bu merkezde çalışmalarını sürdürecek olan voleybolcular, takımlara seçilerek liglere katılma ve kulüplerini temsil etme şansı yakalayacaklar. Programda eksikleri hızlıca giderme amaçlı yoğunlaştırılmış günde 2 antrenman yapılacak ve oyuncular yaş, seviye ve kabiliyetlerine göre gruplara ayrılacak.

Salon antrenman programında isteyen voleybolcular tüm becerilerin geliştirileceği ve temel voleybol tekniklerinin gelişimi için All Skills, en az 2-4 yıl geçmişe sahip kulüp takımı seviyesinde oynayabilen ve yüksek seviyede teknik ve takım oyununa uyum isteyen voleybolcular için Advanced, kendilerini belirli bir pozisyonda geliştirmek isterlerse Position Specialty program içeriklerinden istediklerine katılım sağlayabiliyorlar.

Temmuz ayı içerisinde 4 farklı tarih seçeneğiyle, Pazartesi’den Pazar’a haftalık gelişim kampları şeklinde düzenlenen programda tesis içinde konaklama imkanı verilmekte olup, fiziksel ve mental testlerin her katılımcıya uygulandığı, gerekli antrenman programının belirlenip kendi antrenörüne sunulacağı raporlamanın yapıldığı, video analiz sistemiyle temel teknik analizlerin Ali Peçen tarafından sporcuya yorumlanıp, kendi eksiklerinizi giderme ve voleybolunuzu geliştirme fırsatını kaçırmamak için belirtilen kamp tarihleri için www.turkeyvolleyballcamps.com adresinden kayıt işlemlerini tamamlayabilir ve aşağıdaki iletişim bilgilerinden kendileriyle irtibat kurabilirsiniz. 
Hatırlatmakta fayda var, Eylül-Haziran arası 9 aylık kış sezonu için de Voleybol Okulları başvuruları şimdiden alınmaktadır. 
Temmuz ayı Yaz Gelişim Kampı tarihleri;

1. Hafta 2-8 Temmuz
2. Hafta 9-15 Temmuz
3. Hafta 16-22 Temmuz
4. Hafta 23-29 Temmuz
 
WhatsApp. +90 545 965 20 75 

Kamp inceleme ve kayıt; 
Son Maçlar
ABONE OL
Haberler ve ürünler hakkında bilgi almak istiyorsanız lütfen başvurunuz.