swimming_banner

CİMNASTİK Okulu

AP SPORTİF ÜST GÖZTEPE LOKASYONU KİŞİSEL BECERİ MERKEZİ PROGRAMLARIMIZ

Koordinasyon, denge, kuvvet ve hareket gelişimi odaklı, branşa hazırlık amaçlı Temel Cimnastik çalışmalarımız, 5-8 ve 8-10 yaş kız ve erkek grupları için okulların açılmasıyla birlikte her Cumartesi ve Pazar günleri haftada 2 gün 1'er saat yapılmaktadır.

Temel Hareket Gelişimi eğitiminde çocuklarımız, Esneklik, Koordinasyon, Güç, Denge, Dikkat ve Algılama  gelişimi ile ileride devam edeceği spor branşına hazırlık amaçlı çalışmalarını sürdürmektedir. Artistik Cimnastik ve yarışma sporcusu yetiştirmek amaçlı antrenmanlarımız yoktur. Tamamıyla branşa hazırlık hareket gelişimi ve çocuğun sportif beceri kazanmasına yönelik antrenmanlar yapılmaktadır. 

Program içeriğinde bulunan Çocuklar için Temel Cimnastik derslerinin; çocuklarda denge gelişimine destek olmak, konsantrasyon ve odaklanmayı arttırmak, zihni rahatlatmak, çocukların kendilerini ifade etmelerine yardımcı olmak, hayal güçlerini geliştirmek ve yaratıcılıklarını arttırmak, aynı zamanda beden ve zihin olarak güçlü bireyler olmalarına rehberlik etmek gibi faydaları vardır. 

Hareket Gelişimi; el, ayak ve göz koordinasyonu, motorik özellikli fiziksel gelişim, sportif oyun becerilerinin gelişimi ile kuvvet ve çocukların başlayacakları spor branşına hazırlama amaçlı destek antrenmanlarını ifade etmektedir. 

Hareket Gelişimi çalışmaları için özel donanımlı hale getirdiğimiz beden eğitimi salonumuzda yapılan çalışmalarla, farkedilir bir geri dönüş almak için katılımcı grupların ihtiyaçlarına göre programlarımızı dizayn ediyoruz.

Sezona ve döneme göre çalışılan günler ve saatler değişiklik gösterebilir. Bu nedenle başvuru linkinden ön kayıt olduktan sonra lütfen bizimle irtibata geçerek yaşa göre güncel çalışma saatlerimizi öğreniniz. 

Antrenman sezonumuz okulların açılmasıyla birlikte başlamaktadır. 

5-8 yaş 1. grup *Saat 10.00-11.00

8-10 yaş 2. grup *Saat 11.00-12.00

*ANTRENMANLARA BAŞLAMAK İÇİN GEREKEN BELGELER 

- Veli sağlık beyanı (Tesiste verilecek)

- 1 adet fotoğraf

- Kayıt Formu (Tesiste verilecek)

- Kayıt Sözleşmesi (Tesiste verilecek)

*Belgelerin ilk antrenmanda tamamlanması gereklidir.

Kurumsal İrtibat;

0216 510 05 05

0545 965 20 75  

Son Maçlar
ABONE OL
Haberler ve ürünler hakkında bilgi almak istiyorsanız lütfen başvurunuz.