swimming_banner

CİMNASTİK Okulu

AP SPORTİF ACADEMY, GÖZTEPE LOKASYONU KİŞİSEL GELİŞİM MERKEZİ PROGRAMLARIMIZ

Koordinasyon, denge, kuvvet ve hareket gelişimi odaklı, branşa hazırlık amaçlı Temel Cimnastik çalışmalarımız, 5-8 ve 8-10 yaş kız ve erkek grupları için okulların açılmasıyla birlikte 7-8 Eylül'den itibaren her Cumartesi ve Pazar günleri yapılmaktadır.

10.00-11.00...5-8 Yaş

11.00-12.00...8-10 Yaş

Temel Hareket Gelişimi eğitiminde çocuklarımız, Esneklik, Koordinasyon, Güç, Denge, Dikkat ve Algılama  gelişimi ile ileride devam edeceği spor branşına hazırlık amaçlı çalışmalarını sürdürmektedir.

Temel sıçrama ile sıçrama tekniği çalışmaları, bacakların düzgün kullanımı, vücut koordinasyonu egzersizleri gelecekte devam edilecek spor branşı çalışmalarında çocuklarımıza eşsiz derecede yardımcı olmakta ve dayanıklılık ile kuvvette devamlılığı geliştirmesi sebebiyle teknik gelişime katkı sunmaktadır. Bunun sonucunda devam edilen spor branşında hızlı bir gelişim gözlenebilmektedir. 

Temel Cimnastik ve Hareket Gelişimi Antrenmanlarımız 5-8 ve 8-10 yaş kız ve erkek her grup için haftasonu 2 gün yapılmaktadır. 

Sezona ve döneme göre çalışılan günler ve saatler değişiklik gösterebilir. Bu nedenle başvuru linkinden ön kayıt olduktan sonra lütfen bizimle irtibata geçerek yaşa göre güncel çalışma saatlerimizi öğreniniz. 

7-8 Eylül haftasonu başlıyoruz. 

Saat 10.00 8-10 yaş 1. grup

Saat 11.00 5-8 yaş 2. grup

Saat 12.00 3. grup

Saat 13.00 4. grup

*ANTRENMANLARA BAŞLAMAK İÇİN GEREKEN BELGELER 

- Kimlik fotokopisi

- Tek Hekim Sağlık Raporu

- 1 adet fotoğraf

- Kayıt Formu (Tesiste verilecek)

- Kayıt Sözleşmesi (Tesiste verilecek)

*İlk antrenmanda getirilmesi zorunludur

Kurumsal İrtibat;

0216 510 05 05

0545 965 20 75 

kurumsal@apsportif.com 

Program içeriğinde bulunan Çocuklar için Temel Cimnastik derslerimizi; çocuklarda denge gelişimine destek olmak, konsantrasyon ve odaklanmayı arttırmak, zihni rahatlatmak, çocukların kendilerini ifade etmelerine yardımcı olmak, hayal güçlerini geliştirmek ve yaratıcılıklarını arttırmak, aynı zamanda beden ve zihin olarak güçlü bireyler olmalarına rehberlik etmek gibi faydaları vardır. Denge ise koordinasyon, kuvvet ve çocukların yapmakta oldukları veya başlayacakları spor branşına hazırlama amaçlı destek antrenmanlarını ifade etmektedir. Yoga ve Denge-Koordinasyon çalışmaları için özel donanımlı hale getirdiğimiz beden eğitimi salonumuzda yapılan çalışmalarla, farkedilir bir geri dönüş almak için katılımcı grupların ihtiyaçlarına göre programlarımızı dizayn ediyoruz.

Bilgi almak ve tanışma dersimize katılmak için lütfen bizimle Ön Kayıt linkinden iletişime geçiniz. 

Son Maçlar
ABONE OL
Haberler ve ürünler hakkında bilgi almak istiyorsanız lütfen başvurunuz.