head-bg

Ön Kayıt

Spor Okulları Ön Kayıt

LÜTFEN SUNULAN BİLGİLER IŞIĞINDA AŞAĞIDAKİ FORM VASITASIYLA ÖN KAYIT OLARAK BİZE MESAJINIZI İLETİNİZ. 

Spor Kulübümüz ile ana branş olarak Voleybol ve Basketbol'da lisanslı sporcu olabilir, 5-10 yaş Temel Cimnastik eğitimlerimize katılarak ana branşlarımıza hazırlanmak amaçlı kuvvet, koordinasyon ve hareket gelişimi çalışmalarımıza katılabilirsiniz. 

Kişisel Gelişim amaçlı Satranç, Resim ve Güzel Sanatlar, Yaratıcı Drama ve Aikido çocuk, genç ve yetişkin programlarımızla, beceri gelişimi için de tesislerimize başvurabilirsiniz. Yukarıda açıklanan tüm sportif ve kişisel gelişim çalışmalarımızın gün ve saatleri, tesisimizin bulunduğu bölgeye göre değişiklik göstermektedir. 

Tüm bu branşlara ilave olarak Göztepe lokasyonundaki AP Sportif Spor ve Sanat Akademisi merkezimizde yetişkinlere açık ve sporcularımızın da yararlanabileceği Fitness Academy stüdyolarımıza üye olarak kuvvet, kondisyon ve sağlıklı yaşam için çalışmalar yapabilirsiniz. 

Yüzyüze görüşme ve antrenman ortamını birebir tecrübe edebilmeniz için sizi öncelikle tanışma eğitimlerimize davet ediyoruz. Tanışma çalışmalarına sadece 1 kez katılabilir ve sonrasında kesin kayıt için prosedürlerimiz hakkında bilgilendirilirsiniz. 

Lütfen ön kayıt olarak takım menajerimizden randevu alınız. Aşağıda belirtilen saatler dönem dönem güncellenebilmektedir. 

Taksit Ödemelerinizi size belirtilen linklerden kredi kartıyla yapabilirsiniz. Lütfen ödeme yaptığınızı ve fatura bilgilerinizi bize ileterek bilgisini veriniz. 

*Sezonluk programlar ve yeni sezon başlangıç zamanları, her branşa göre değişiklik göstermektedir. 

Yaz dönemi kursları, yaz gelişim kampları, kış dönemi sezon açılışları ile kış dönemi haftalık prıogramları, branşların yaş kategorilerine ve branşa ait takımlara göre değişiklik gösterdiğinden web sitemizdeki ATAŞEHİR ve GÖZTEPE bölgesi menü linklerinde bulunan branşa giderek veya bu bölgelerin idari sorumlularına ulaşarak bilgi alınız. 

Kontenjan ve yaş gruplarının gün ve saatlerini öğrenmek için bizimle iletişime geçiniz. 

WhatsApp ve İrtibat:  0545 965 20 75 

*Kontenjanlar ve Saatler kayıt yoğunluğuna göre arttırılabilir.

ANTRENMANLARA BAŞLAMAK İÇİN GEREKEN BELGELER 

- Nüfus Fotokopisi

- Sağlık Raporu

- 1 adet fotoğraf (Lisans çıkarılacaksa 2 adet daha istenir)

- Islak imzalı Kayıt Formu (kulüpten verilecek)

- Islak imzalı Kayıt Sözleşmeleri (kulüpten verilecek)

- Sağlık Beyanı (Fitness üyeliği için gereklidir)

*İlk antrenmanda getirilmesi zorunludur

* BELİRLENEN ANTRENMAN GÜNLERİNDE, ÇALIŞTIĞIMIZ TESİSLERİN KULLANIMA KAPALI OLMASI (Sınav, Seçim vb. gibi) DURUMUNDA TELAFİ ANTRENMANLARIMIZ SEZON SONUNDA YAPILMAKTADIR. 

Ataşehir, Örnek mah. Dumankaya ikon Residence, A3 Blok D.181

 
 
 
 
 
 
 
 


 

Son Maçlar
ABONE OL
Haberler ve ürünler hakkında bilgi almak istiyorsanız lütfen başvurunuz.