head-bg

Voleybol Kayıt

Spor Kulübümüz ile ana branş olarak Voleybol ve Basketbol'da lisanslı sporcu olabilir, 5-9 yaş Temel Cimnastik eğitimlerimize katılarak ana branşlarımıza hazırlanmak amaçlı kuvvet, koordinasyon ve hareket gelişimi çalışmalarımıza katılabilirsiniz.

Milli Takımlarda uzun yıllar oynamış, eğitimci kimlikleriyle birçok Spor Okulu ve organizasyonun kurulma aşamasında görev almış kadromuz, hem idari hem de teknik anlamda çocuklarımıza hızla farkedilir eğitim ve destek vermektedir. Tecrübeli antrenör sayımızla ve profesyonel yönetim anlayışımızla standartların üzerinde bir avantaja ve deneyime sahibiz.

Yüzyüze görüşme ve antrenman ortamını birebir tecrübe edebilmeniz için sizi öncelikle tanışma antrenmanımıza davet ediyoruz. Tanışma antrenmanımıza sadece 1 kez katılabilir ve sonrasında kesin kayıt için prosedürlerimiz hakkında bilgilendirilirsiniz. 

Taksit Ödemelerinizi aşağıdaki başlıklara uygun olarak belirtilen linklerden kredi kartıyla yapabilirsiniz. Lütfen ödeme yaptığınızı ve fatura bilginizi vererek belgenizi isteyiniz. 

Minik Sporcu Grubu 11 Yaş ve Altı Sporcu Ödemesi için TIKLAYINIZ! 

Takım ve Gelişim Grubu 12 Yaş ve Üstü Sporcu Ödemesi için TIKLAYINIZ!

Lütfen ön kayıt linkinden bilgi vererek Takım Menajerimizden randevu alınız. Aşağıda belirtilen saatler dönem dönem güncellenebilmektedir. 

1 AĞUSTOS SEZON BAŞLANGICI OLUP AĞUSTOS AYI ANTRENMAN GÜN ve SAATLERİMİZ AŞAĞIDAKİ GİBİDİR;

Ağustos ayı boyunca aşağıdaki şekilde planlandığı gibi çalışmalarımız devam edecektir. Açık hava antrenman sahamızı bize ulaşarak öğrenebilirsiniz.

Çalışma Grubu;

Pazartesi ve Çarşamba günleri sabah 09.00

Salı ve Perşembe günleri akşam 17.00 

Başlangıçta antrenmanlarımız açık havada, kuvvet ve top teknik çalışmaları şeklinde olacağından, şapka, ilave penye, su gibi gerekli malzemeleri unutmayınız. Antrenmanlar yaklaşık 1,5 saat sürmekte ve Ali Peçen hocamız ile kondisyonerimiz eşliğinde yapılmaktadır. 
Maç dönemi başlamadan önce takım çalışmaları ve hazırlık maçları yapılacağından sezona güçlü bir şekilde girmek için bu dönemi çok iyi değerlendirmeliyiz ve tüm sporcularımız antrenmanlarımızda hazır olmalı.

Seçme ve deneme antrenmanları için özellikle bu dönemde bize katılabilirsiniz. 

EYLÜL - HAZİRAN KIŞ DÖNEMİ "VOLEYBOL"

(Kız Voleybol 7-17 Yaş)

CUMARTESİ-PAZAR (ATAŞEHİR BÖLGESİ)

"ZÜBEYDE HANIM ÖĞRETMEN EVİ SPOR SALONU"

17:00-18:15...2008-2012 (MİNİK GRUPLAR, YENİ BAŞLAYANLAR ve Tanışma Antrenmanı Saati)

18.00-19.15...2005-2008 (MİDİ ve GELİŞİM GRUPLARI ile Tanışma Antrenmanı Saati)

19.00-20.30...2003-2006 (TAKIM ANTRENMANI)

20.15-21.30...2003-2006 (GELİŞİM TAKIM GRUBU)

SALI-PERŞEMBE VOLEYBOL "TAKIMLAR VOLEYBOL GRUPLARI"

SAAT  17.00-18.30 KÜÇÜK VE YILDIZ TAKIM TAKIMLAR

SAAT  18.00-19.30 MİDİ TAKIMLAR

SAAT  19.00-20.30 YILDIZ VE GENÇ TAKIMLAR 

SAAT  20.00-21.30  KÜÇÜK VE YILDIZ GELİŞİM GRUPLARI

* BELİRLENEN ANTRENMAN GÜNLERİNDE, ÇALIŞTIĞIMIZ TESİSLERİN KULLANIMA KAPALI OLMASI (Sınav, Seçim vb. gibi) DURUMUNDA TELAFİ ANTRENMANLARIMIZ SEZON SONUNDA YAPILMAKTADIR. 

Son Maçlar
ABONE OL
Haberler ve ürünler hakkında bilgi almak istiyorsanız lütfen başvurunuz.