swimming_banner

Voleybol

Voleybol ile ciddi anlamda ilk tanıştığınız evre Spor Okulu'na kayıt olup hareket gelişimi ve koordinasyon antrenmanları için bizimle çalışmaya başladığınız dönemdir. Voleybol sporunun uluslararası seviyede öğretilmesi için eğitimcilerimizi bu hedefe uygun seçiyor ve öncelikle sürekli kendimizi eğitip geliştiriyoruz. 

Ali Peçen liderliğindeki teknik kadromuzla odak noktamız Voleybol'da kazanmayı ve şampiyon olmayı bilen sporcular yetiştirmek, başlangıç noktanız ise AP Sportif Ataşehir ve Üst Göztepe bölgelerimizdeki Spor Okullarımız'dır. 

Çalışmalarımız, profesyonel bir spor kulübü mantığında uzun döenmli sezon boyunca yapılmakta ve resmi liglere katılabilecek sporcuları keşfetmek amaçlı sürdürülmektedir. 

Voleybol Spor Okullarımızın Göztepe şubesi, Üst Göztepe lokasyonunda Emaar AVM yakınındaki Esatpaşa'da tam donanımlı tesisimizde çalışmalarını aşağıdaki şekilde yapmaktadır. 

HAFTASONU CUMARTESi-PAZAR; 

13.00-14.15 saatleri 2008-2009-2010-2011 ve 2012 doğumlu Minikler Grubu

14.15-15.30 saatleri 2005-2006-2007-2008 doğumlu Küçük ve Midi Gelişim Grubu 

HAFTAİÇİ;

Pazartesi ve Çarşamba günleri, 

17.00-21.30 saatleri arasında Takımlar ve Gelişim Grupları

*Lütfen takım menajerimizden kendi yaş ve seviyenize uygun ilk antrenman saatinizi öğrenerek spor salonumuza antrenman kıyafetlerinizle ve kayıt evraklarınızla geliniz. 

İSTENEN KAYIT EVRAKLARI;

1 adet resim

Kimlik fotokopisi

Sağlık raporu

Kayıt formu (tesiste verilecek)

Kayıt Sözleşmesi (tesiste verilecek)

Voleybol, psikolojik ve sosyal etkileri bulunan ve 2 baskın özelliğe sahip bir spor branşıdır. Birincisi takımlar arasında file olması sebebi ile voleybolun “Şiddete Kapalı” bir spor dalı olması; diğeri de “Takım Sporu” olmasıdır. 

Takım sporu olması sebebiyle yardımlaşma ve paylaşım, bireysel ve takım olarak kısa ve uzun vadeli hedefler koyup hayatı planlamak, zamanı verimli kullanmak, bütün bunların sorumluluğunu almayı ve bazen bu sorumluluğu başkalarına bırakıp daha çok çalışmak gerektiği bilincini daha küçük yaşlarda çocuklara kazandıran bir spor olarak Voleybol akademik hayata etki anlamında da ön plana çıkmaktadır. 

göztepe voleybol okulu, ümraniye voleybol kulübü.

Fiziksel anlamda Voleybol, uzun kas diye tabir edilen kas tipine ihtiyaç duyulduğu için, bu sporla uğraşan çocukların vücut şekli de bu esnek kas formu doğrultusunda gelişir. Vücudun kas yapısı, ne çok kaslı, ne çok kassız olacak şekilde ideal ölçütlere ulaşır. 

Voleybolu yüksek düzeyde oynayabilmek için çok çalışıyor ve her bir sporcu adayıyla birebir ilgileniyoruz. Voleybol Okulumuza çok küçük yaşlarda gelen sporcu adaylarımızı hızla lisanslı oyuncu olacakları Minik takımlarımıza taşımak için gerekli planlamayı yapıp hedeflerimize birlikte yürüyoruz.

İstanbul Anadolu Yakası'nda Ataşehir ve Üst Göztepe (Esatpaşa) bölgesindeki spor salonlarımızla, içinde Cimnastik Salonu, Fitness Salonu ve Satranç, Resim derslerinin verildiği Göztepe Emaar AVM yakınındaki tesisimizle ve Avrupa Yakası FMV Işık Okulları tüm kampüs spor salonlarıyla size çok yakınız.

Takım Menajerimizi 0545 965 20 75 numaralı hattan arayarak haftasonu antrenmanı için bilgi alabilir, Cumartesi veya Pazar günleri saat 17:00 ve 18.15'deki tanışma antrenmanımıza katılabilirsiniz.

Lütfen antrenmana katılmak için spor malzemelerinizi yanınızda getirmeyi unutmayınız !

AP Sportif Ataşehir Resmi Instagram Hesabımızı beğenmek için tıklayınız..!

AP Sportif Ataşehir Resmi Facebook Sayfasımızı beğenmek için tıklayınız..!

Son Maçlar
ABONE OL
Haberler ve ürünler hakkında bilgi almak istiyorsanız lütfen başvurunuz.