swimming_banner

GO Okulu Ataşehir

Kaliteli bir öğrenme programı, çocukların gelişim potansiyellerine ulaşmalarına ve okul başarısı için ihtiyaç duydukları bilgi ve becerileri kazanmalarına yardımcı olurken, program içeriklerindeki öğrenciyle iletişim kurabilme becerimiz sayesinde güven yaratarak onlara, kendilerini ifade edebilme fırsatını sunuyoruz.

Öğrenci ve sporcularımız, odaklanabilen ve anlaşıldığını hisseden bireyler olarak karmaşaya ve strese daha hızlı çözüm üretebiliyor ve bu sistemleri zarifçe yönetebiliyorlar.

Aile dışından alınan gelişmiş eğitim yöntemleri, anne-babaların da kendilerini geliştirmesine olanak sağlayarak, çocuk için en uygun eğitimin nasıl olması gerektiği konusunda bilinçlenmelerine yardımcı oluyor.

Çalışmalarımızın temelinde Uzak Doğu’nun kadim strateji oyunu “Go”, strateji kavramı ve geleneksel Uzak Doğu sanatları yer alır. Derslerde sona doğru yaşanan dikkat dağılması sorununu, Akıl ve Zeka Oyunları içeriklerimizden de faydalanıp, eğlenerek dikkati tekrar toparlama amaçlı kullanıyoruz. Satranç ile temel satranç kural ve taktikleri dışında, zamanı doğru kullanma, plan kurma, etkili ve farklı problem çözme gibi pek çok konuda örnekler eşliğinde öğrencilerimizin temel satranç kültürü ve becerilerini elde etmesi amaçlanır. Çocuk ve Gençler için Yoga ve Denge, çocuklarda koordinasyon, güç ve denge gelişimine destek olmak, konsantrasyon ve odaklanmayı arttırmak, zihni rahatlatmak, onların kendilerini ifade etmelerine yardımcı olup, hayal güçlerini geliştirmek için özellikle yüksek tempolu yaşamları için eşsizdir. Yaratıcı Drama, iletişim ve problem çözme becerilerini geliştirerek bir gruba ait olma gücünü hissettirir. Çocuğun etken olduğu Yaratıcı Drama, karar verme, yetkinleşme, demokratikleşme, eleştirel düşünme, kendini ifade edebilme, gibi çok önemli kavramları barındıran kazanımlara sahiptir. Resim'in de olduğu 4-5 yaş, ilkokul ve ortaokul yaş gruplarıyla yapılan sanat eğitimi uygulamalarındaki amaçlarımız; yaratıcı düşünme yeteneğinin geliştirilerek el, göz koordinasyonunu sağlamaktır. Bu sayede, bilişsel zeka geliştirilerek zihinsel gelişime katkıda bulunulur. Ayrıca, sosyal yaşamında ve okul hayatında kendisine öğrenme, eleştirel düşünebilme, olaylara farklı açılardan bakabilme, analitik düşünebilme, hayal gücünü geliştirebilme vb. katkıları sağlar.

Programlarımız, Ataşehir ve Göztepe bölgeleri için hem branş hem de kurs günü bakımından farklılık göstermektedir. 

Ataşehir Kişisel Gelişim Branşlarımız: Satranç, Go, Yaratıcı Drama, Çocuk Yogası 

Göztepe Kişisel Gelişim Branşlarımız: Satranç, Resim ve Güzel Sanatlar, Yaratıcı Drama, Aikido

go okulu

AP Sportif Spor ve Sanat Akademisi Ataşehir tesisimizde  yer alan Ataşehir Go Okulu programlarımızı, aşağıda verilen branşlara ait linklerden inceleyebilir ve ön kayıt için bize başvurabilirsiniz.

Resmi Kişisel Gelişim Branşlarımız için web sayfamız;

www.gookuluatasehir.com 

LÜTFEN HER ZAMAN GÜNCEL PROGRAM VE SAATLER İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEREK BAŞVURUNUZ:

TÜM EĞİTİMLERİMİZ, CUMARTESİ GÜNLERİ BELİRTİLEN SAATLERDE BAŞLAYIP, DEVAMINDA DİĞER GÜNLERE YAYILMAKTADIR. DOLAYISIYLA KURSLARIMIZA BAŞLANGIÇ YAPACAĞINIZ HAFTALIK KURS GÜNÜMÜZ ÖNCELİKLE CUMARTESİ GÜNÜDÜR. ÖĞRENCİNİN ÖZEL PROGRAMINA GÖRE KURS GÜNLERİ BELİRTİLEN GÜNLER İÇİN AYARLANABİLMEKTEDİR.

GO TECRÜBENİZİ ARTTIRMAK VE İYİ VAKİT GEÇİREREK SOSYALLEŞMEK AMAÇLI, GO OKULUMUZUN İMKANLARINDAN HER PAZARTESİ SERBEST OLARAK FAYDALANABİLİR, DOSTLARINIZLA VE KATILIMCILARIMIZLA GO MAÇLARI YAPARAK KENDİNİZİ GELİŞTİREBİLİRSİNİZ. 

 

AP SPORTİF SPOR VE SANAT AKADEMİSİ
GO OKULU ATAŞEHİR VE GÖZTEPE/ESATPAŞA HAFTALIK EĞİTİM PROGRAMI
PROGRAMLARIMIZ YAŞ GRUBU PAZARTESİ ÇARŞAMBA CUMARTESİ PAZAR EĞİTİM SÜRESİ
GO ve AKIL OYUNLARI

İLKOKUL

    10.00-11.15   75 dk.
GO ve AKIL OYUNLARI ORTAOKUL     11.30-12.45   75 dk.
GO TAKIM  TAKIM   17.00 13.00-14.30   90 dk.
SATRANÇ 4-5 YAŞ     13.00-13.40  13.00-13.40 Esatpaşa 40 dk.
SATRANÇ  YENİ BAŞLAYANLAR     12.00-13.00 12.00-13.00 Esatpaşa 60 dk.
SATRANÇ  ORTAOKUL DENEYİMLİ     10.00-11.00 10.00-11.00 Esatpaşa 60 dk.
SATRANÇ İLKOKUL DENEYİMLİ     11.00-12.00  11.00-12.00 Esatpaşa 60 dk.
YOGA ve DENGE 9-12 YAŞ     15.00-16.00   60 dk
YARATICI DRAMA

İLKOKUL ORTAOKUL

    14.00-15.15
15.30-16.45
14.00/15.15
15.30-16.45 Esatpaşa
75 dk.
*Tüm programlara 4 aylık toplam 16 ders üzerinden kayıt yapılır ve ana branş dışında ikinci bir branş için de kullanılabilir. 
*Ders saatleri güncellenebilmekte, farklı programlarla kısa dönemli atölyeler de düzenlenebilmektedir. 
*Go eğitimlerimizin içeriklerinde, Akıl ve Zeka Oyunları dersin bir parçası olarak uygulanmaktadır. 
*İş dünyası ve şirket içi Go ve Strateji eğitim talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

Son Maçlar
ABONE OL
Haberler ve ürünler hakkında bilgi almak istiyorsanız lütfen başvurunuz.