swimming_banner

Gelişim Kursları

Uluslararası düzeyde farklı ülkelerden de 12-16 yaş aralığındaki voleybolcuları beklediğimiz yaz voleybol gelişim kampımızı, İstanbul voleybol kampı, sezon içinde oynadıkları takımda kendilerini yeterince gösterebilme ve geliştirebilme imkanı bulamayan, yoğun okul ve sınav dönemlerinden dolayı kış dönemi antrenmanlarına yeterince katılım sağlayamayan, voleybolunu istediği düzeye getirememiş veya daha da ileri düzeyde kendini geliştirmek isteyen voleybolcuları hedefleyerek oluşturduk. 

www.voleybolkamp.com adresinden aynı zamanda İngilizce de hazırlanan resmi sitelerimize ulaşarak voleybol gelişim programlarımızı inceleyebilir, kayıt ve ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Voleybol Kampı

International Turkey Volleyball Camps. 

İstanbul Voleybol Kampı, Ataşehir Voleybol Gelişim Kampı, Uluslararası Türkiye Voleybol Kampı, Voleybol Kampı Programı aşağıda açıklanmıştır. 

Temmuz 2020 Istanbul, Göztepe;

1. Hafta 06-10 Temmuz, Göztepe-İstanbul

AP Sportif Spor ve Sanat Academisi, Göztepe Tesisimizde.

2. Hafta 13-16 Temmuz*, Şile-İstanbul 

*Temmuz 2020 Istanbul, Şile;

(Işık Üniversitesi Şile Kampüsü Kamp Merkezimizde)

Uluslararası Voleybol Gelişim Kampı 13-16 Temmuz 2020, Şile-İstanbul.

Bilgi, Kayıt ve Ödeme için lütfen resmi kamp sitemizi uluslararası olması sebebiyle İngilizce hazırladığımız aşağıdaki linkten inceleyerek ön kayıt işlemlerini gerçekleştiriniz. 

www.voleybolkamp.com

www.turkeyvolleyballcamps.com 

 
voleybol kursu, voleybol kampı, istanbul voleybol kursu, voleybol okulu.
Son Maçlar
ABONE OL
Haberler ve ürünler hakkında bilgi almak istiyorsanız lütfen başvurunuz.