swimming_banner

Gelişim Kursları

Uluslararası düzeyde farklı ülkelerden de 12-18 yaş aralığındaki voleybolcuları beklediğimiz yaz voleybol gelişim kampı, İstanbul voleybol kampını, oynadıkları takımda kendilerini yeterince geliştirebilme imkanı bulamayan, yoğun okul ve sınav dönemlerinden dolayı kış dönemi antrenmanlarına yeterince katılım sağlayamayan, voleybolunu istediği düzeye getirememiş veya ileri düzeyde kendini geliştirmek isteyen voleybolcuları hedefleyerek oluşturduk. 

www.voleybolkamp.com veya www.AsyaVoleybolLigi.com adresinden aynı zamanda İngilizce de hazırlanan resmi sitelerimize ulaşarak voleybol gelişim programlarımızı inceleyebilir, kayıt ve ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Voleybol Kampı

International Turkey Volleyball Camps. 

İstanbul Voleybol Kampı, Ataşehir Voleybol Gelişim Kursu, Uluslararası Türkiye Voleybol Kampı, Voleybol Kampı Programı belirtilen resmi web sitelerimizde açıklanmaktadır. 

Bilgi, Kayıt ve Ödeme için lütfen resmi kamp sitemizi uluslararası olması sebebiyle İngilizce hazırladığımız aşağıdaki linkten inceleyerek ön kayıt işlemlerini gerçekleştiriniz. 

www.voleybolkamp.com

www.turkeyvolleyballcamps.com 

GEÇMİŞ KURSUMUZA DAİR BİLGİDİR.

 
voleybol kursu, voleybol kampı, istanbul voleybol kursu, voleybol okulu.
Son Maçlar
ABONE OL
Haberler ve ürünler hakkında bilgi almak istiyorsanız lütfen başvurunuz.