head-bg

Voleybol Kayıt

Spor Kulübümüz'ün ana branşları Voleybol ve Basketbol'da lisanslı sporcu olabilir, bunun için 5 yaşından itibaren spor okullarımıza ve 4-7 yaş Temel Cimnastik ve Hareket Gelişimi eğitimlerimize kayıt olarak, Voleybol ve Basketbol ana branşlarımıza hazırlanmak amaçlı denge, kuvvet, koordinasyon ve hareket gelişimi eğitimi alabilirsiniz.

Milli Takımlarda uzun yıllar oynamış, eğitimci kimlikleriyle birçok spor okulu ve organizasyonun kurulma aşamasında görev almış kadromuz, hem idari hem de teknik anlamda çocuklarımıza hızla farkedilir eğitim ve destek vermektedir. Tecrübeli antrenör sayımızla ve profesyonel yönetim anlayışımızla standartların üzerinde bir avantaja ve deneyime sahibiz.

Yüzyüze görüşme ve antrenman ortamını birebir tecrübe edebilmeniz için sizi öncelikle tanışma antrenmanımıza davet ediyoruz. Tanışma antrenmanımıza sadece 1 kez katılabilir ve sonrasında kesin kayıt için prosedürlerimiz hakkında bilgilendirilirsiniz. 

Taksit Ödemelerinizi aşağıdaki başlıklara uygun olarak belirtilen linklerden kredi kartıyla yapabilirsiniz. Lütfen ödeme onayınızı ve fatura bilginizi vererek belgenizi isteyiniz. 

Minik Sporcu Grubu 11 Yaş ve Altı Sporcu Ödemesi için TIKLAYINIZ! 

Takım ve Gelişim Grubu 12 Yaş ve Üstü Sporcu Ödemesi için TIKLAYINIZ!

Lütfen ön kayıt linkinden bilgi vererek Takım Menajerimizden randevu alınız. Aşağıda belirtilen saatler dönem dönem güncellenebilmektedir. 

AĞUSTOS AYI İLK HAFTASI SEZON BAŞLANGICI OLUP, AĞUSTOS AYI ANTRENMAN GÜN ve SAATLERİMİZ AŞAĞIDAKİ GİBİDİR;

Ağustos ayı boyunca aşağıdaki şekilde planlandığı gibi çalışmalarımız devam edecektir. Açık hava antrenman sahamızı bize ulaşarak öğrenebilirsiniz.

Çalışma Grubu (11 Yaş ve Üzeri);

*Pazartesi ve Çarşamba günleri
1. Grup sabah 08.30
2. Grup sabah 09.45

*Salı ve Perşembe günleri
Büyük Grup saat 16.30
Küçük Grup saat 17.45
Minik Grup saat 19.00

Başlangıçta antrenmanlarımız Pazartesi-Çarşamba açık havada, kuvvet, koordinasyon ve dayanıklılık çalışmaları şeklinde olacağından, şapka, ilave penye, su gibi gerekli malzemeleri unutmayınız. Antrenmanlar yaklaşık 1,5 saat sürmekte ve Ali Peçen liderliğinde antrenör grubumuz ile kondisyonerimiz eşliğinde yapılmaktadır. Salı-Perşembe günlerindeyse spor salonumuzda top tekniği gelişimi ve koordinasyon antrenmanları yapılacaktır.

Maç dönemi başlamadan önce takım çalışmaları ve hazırlık maçları yapılacağından sezona güçlü bir şekilde girmek için bu dönemi çok iyi değerlendirmeliyiz ve  takımlarımızda yeralan tüm sporcularımız Ağustos ayı sezonbaşındaki antrenmanlarımızda mutlaka hazır olmalıdır.

Seçme ve deneme antrenmanları için özellikle bu dönemde bize katılabilirsiniz. 

EYLÜL - HAZİRAN KIŞ DÖNEMİ "VOLEYBOL"

(Kız Voleybol 6-17 Yaş)

CUMARTESİ-PAZAR (ATAŞEHİR BÖLGESİ)

"ZÜBEYDE HANIM ÖĞRETMEN EVİ SPOR SALONU"

17:00-18:15...2012-2015 (MİNİK GRUPLAR, YENİ BAŞLAYANLAR ve Tanışma Antrenmanı Saati)

18.15-19.30...2009-2011 (MİDİ ve GELİŞİM GRUPLARI ile Tanışma Antrenmanı Saati)

19.30-20.45...2006-2008 (KÜÇÜK ve YILDIZ TAKIM ANTRENMANI)

20.15-21.30...2005-2008 (YILDIZ TAKIM GELİŞİM GRUBU)

SALI-PERŞEMBE VOLEYBOL "VOLEYBOL TAKIM GRUPLARI"

SAAT  17.00-18.30 YILDIZ TAKIMLAR

SAAT  18.00-19.30 KÜÇÜK TAKIMLAR

SAAT  19.00-20.30 MİDİ TAKIMLAR 

SAAT  20.00-21.30 YILDIZ GELİŞİM TAKIM

* BELİRLENEN ANTRENMAN GÜNLERİNDE, ÇALIŞTIĞIMIZ TESİSLERİN KULLANIMA KAPALI OLMASI DURUMUNDA (Sınav, Seçim, Kongre vb. gibi sebeplerle), TELAFİ ANTRENMANLARIMIZ DİĞER SAATLERDE FIRSAT YARATILARAK veya SEZON SONUNDA YAPILMAKTADIR. 

Son Maçlar
ABONE OL
Haberler ve ürünler hakkında bilgi almak istiyorsanız lütfen başvurunuz.