camps

Spor KAMPLARI

Tüm yıl boyunca farklı dönemlerde sporcular için hazırladığımız eşsiz faydalı, voleybol kampı, kamp programları ve yaz voleybol okulu ile bireysel gelişim, hızlı bir çıkış yakalama fırsatı veya zorlu bir sezona hazırlanma imkanı verirken, hayatınız boyunca hep hatırlayacağınız harika deneyimler yaşamanıza ve anı biriktirmenize olanak sağlayacaktır.  

Uluslararası düzeyde farklı ülkelerden de 12-16 yaş aralığındaki voleybolcuları beklediğimiz yaz voleybol gelişim kampımızı, İstanbul voleybol kampı, sezon içinde oynadıkları takımda kendilerini yeterince gösterebilme ve geliştirebilme imkanı bulamayan, yoğun okul ve sınav dönemlerinden dolayı kış dönemi antrenmanlarına yeterince katılım sağlayamayan, voleybolunu istediği düzeye getirememiş veya daha da ileri düzeyde kendini geliştirmek isteyen voleybolcuları hedefleyerek oluşturduk. 

www.voleybolkamp.com adresinden aynı zamanda İngilizce de hazırlanan resmi sitelerimize ulaşarak voleybol gelişim programlarımızı inceleyebilir, kayıt ve ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

voleybol_kursu_voleybol_okulu

Voleybol Kampı

International Turkey Volleyball Camps. 

İstanbul Voleybol Kampı, Ataşehir Voleybol Gelişim Kampı, Uluslararası Türkiye Voleybol Kampı, Voleybol Kampı Programı aşağıda açıklanmıştır. 

Temmuz 2020 Istanbul, Göztepe;

1. Hafta 06-10 Temmuz, Göztepe-İstanbul

2. Hafta 13-16 Temmuz*, Şile-İstanbul 

*Temmuz 2020 Istanbul, Şile;

(Işık Üniversitesi Şile Kampüsü Kamp Merkezimizde)

Uluslararası Voleybol Gelişim Kampı 13-16 Temmuz 2020

Bilgi, Kayıt ve Ödeme için lütfen resmi kamp sitemizi uluslararası olması sebebiyle İngilizce hazırladığımız aşağıdaki linkten inceleyerek ön kayıt işlemlerini gerçekleştiriniz. 

www.voleybolkamp.com

 
Hazırladığımız kamplar, Sezona Hazırlık, Turnuva Deneyimi Gelişim ve Test amaçlı olup Spor Okulları, Spor Kulüpleri ve biraraya gelerek takım olmayı başarabilen 12-16 yaş arası herkese açıktır. U23 genç oyuncu seçeneklerimizi de voleybolkamp.com web sitemize ulaşarak inceleyebilirsiniz. 

Kampa ait detaylar buradan kendi dönemleri içinde paylaşılacak ve online kayıt ile online ödeme imkanı verilecektir. 

Lütfen "2017 Takım Ruhu Voleybol Yaz Turnuvamız" resimlerine ulaşmak ve bizi takip etmek için buraya tıklayınız.

Duyurusunu buradan yapacağımız kamp alternatiflerine Ön Kayıt linkinden başvurabilirsiniz.

Tamamlayıcı her türlü bilgi için lütfen;

AP Sportif İLETİŞİM:

+90 216 510 05 05

+90 545 965 20 75

E-MAİL:

info@turkeyvolleyballcamps.com

kurumsal@apsportif.com  


 

YAZ VOLEYBOL KAMPI_2022 İÇİN BAŞVURULAR BAŞLADI.

 

Bu sezon yaz döneminde hem kendi sporcularımız hem de 2004-2011 arası doğumlu sporculara sahip takımlar için düzenlediğimiz “ASIA VOLLEYBALL CUP, DİDİM TURNUVASI”,  19-23 Haziran 2022 ve ikinci dönem 26-30 Ocak 2022 (Pazar giriş-Perşembe çıkış) tarihlerinde 5 yıldızlı otel konforundaki, kendine ait plajı bulunan deniz-kum-plaj voleybolu sahaları konumlu Ankara Üniversitesi Didim Örsem tesislerinde yapılacaktır.


yaz voleybol kampı

voleybol kampı

voleybol kampı, voleybol kursu

 

Ataşehir, Örnek mah. Dumankaya ikon Residence, A3 Blok D.181

 
 
 
 
 
 
 


 

Son Maçlar
ABONE OL
Haberler ve ürünler hakkında bilgi almak istiyorsanız lütfen başvurunuz.