head-bg

HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ

ali peçen voleybol kulübü

Ali Peçen

Başkan/Milli Voleybolcu

180 kez voleybol milli takımlarında ülkemize hizmet etti. Sırasıyla Eczacıbaşı, Halkbank, Netaş, Erdemir, Fenerbahçe ve Galatasaray takımlarında oynadı ve 12 lig şampiyonluğu, 8 Türkiye Kupası, lig takımıyla Avrupa şampiyonaları dereceleri, milli takımlarda çok sayıda uluslararası derece ve bireysel ödüller, Cumhurbaşkanlığı ve Başbakanlık kupaları kazandı. Plaj Voleybolunda 15 Türkiye Şampiyonluğu, çok genç yaşında yılın voleybolcusu ödülü sahibi oldu ve Avrupa’da ve Türkiye’de çok kez en iyi hücum ve en teknik oyuncu ünvanlarını kazandı.

Kıdemli 4. kademe antrenör olup şu anda Ali Peçen Sportif Spor Kulübü Genel Direktörü ve Asya Voleybol Ligi, Lig Kurulu Başkanı ve Voleybol Araştırmaları Platformu başkanı olarak çocuk ve gençlerin sportif eğitimlerine yönelik çalışmalarına devam etmektedir.

Temsil ettiğimiz branşlarda uzun yıllara dayanan tecrübesi bulunan bir ekibiz.

Ali Peçen Sportif Spor Kulübü Başkanı ve Genel Koordinatörümüz Ali Peçen, sahalarda sporcu olarak 25 yılını Voleybola vermiş, Türkiye'nin en fazla şampiyonluk yaşamış ve sayısız kupa kazanmış, sayısız şampiyonada milli takım forması giymiş ve plaj poleybolunda onlarca Türkiye şampiyonluğu kazanmış bir tecrübedir ama ekibimiz, kendisinden daha fazla süre çocukların sportif yönden eğitilmesi konusunda çalışıp spor okullarının organizasyonel yapılarını oluşturmuş, takım oyunu oynamayı, çocuk eğitimini ve çocuk motivasyonunu bilen eğitimcilerden oluşmuştur.

Bizi değerlendirmek için tanışma antrenmanımıza geldiğinizde ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız !

Yine de eğitimcilerimizin eğitilmesi en önem verdiğimiz konudur ve birebir bu konuyu takip ederiz.

Spor Okullarımızda mini-miniklerimizi Voleybol, Basketbol ve Temel Cimnastik (Hareket Gelişim) ile tanıştırır, sportif yaşamlarında süreklilik sağlayacak şekilde hepsini motive ederiz ve minik takımımızla ana branşlarda takım olmaya ilk adımı attırırız,

Miniklerimizin Küçük takımlarımıza yükselmeleri için maksimum destek verir, gerçek voleybol nasıl oynanır Ali Peçen'in Küçükler kategorisindeki birebir sahaya ve takımlara dokunuşuyla ilk sistem inşasını bu kategoride gerçekleştirir ve üst kategorilere bu bilinçle taşırız.

Daha fazla sporcunun takımlarımıza girip maçlarda bizi temsil etmeleri için kulüplerimiz olan AP Sportif Spor Kulübü ve yönetimini yürüttüğümüz ve FMV Işık Spor Kulübü ile sporcularımıza geniş bir sporcu havuzuyla şans vererek çok takımla liglerde yer almasını sağlar, kendi aramızda da bilinçli bir rekabet yaratırız.

Tüm hizmet portföyümüzde Spor Okulları, Kulüp Takımları, Sportif Kamp ve Turnuva Organizasyonları ile Kurumsal Takımların yönetimi ve liglere hazırlanması, stratejilerinin oluşturulması ve bu stratejilere uygun planlama ve organizasyonun oluşturulması vardır. 

SONUÇ,

KURUMLARLA İLİŞKİ YÖNETİMİ,

TAKIMLARLA İLİŞKİ YÖNETİMİ,

SPORCULARIN TEKNİK ve MOTİVASYON YÖNETİMİ,

AİLELERLE İLİŞKİ YÖNETİMİ. 

 

Son Maçlar
ABONE OL
Haberler ve ürünler hakkında bilgi almak istiyorsanız lütfen başvurunuz.