head-bg

  • /media/20221030_175952.jpg
June 14, 2023

YAZ DÖNEMİNDE ESATPAŞA-ÜST GÖZTEPE TESİSİMİZDE ANTRENMANLARIMIZ DEVAM EDECEK OLUP BİZİMLE HAFTALIK ÇALIŞMA DÜZENİMİZ HAKKINDA İRTİBATA GEÇEBİLİRSİNİZ ANCAK BU VESİLEYLE KIŞ DÖNEMİ BİLGİSİNİ TASLAK OLARAK YAYINLAMAK İSTERİZ.

YENİ SEZONUMUZU; 7 AĞUSTOS PAZARTESİ GÜNÜNDEN İTİBAREN HAFTAİÇİ ANTRENMANLARIMIZLA BAŞLATIYOR OLACAĞIZ.
TÜM SPORCULARIMIZI, TAKIM SPORCULARIMIZI VE ÖZELLİKLE TAKIMLARIMIZDA YER ALMAK İÇİN MÜCADELEYE HAZIR OLAN SPORCULARIMIZI 7 AĞUSTOS TARİHİNDEN İTİBAREN ANTRENMANLARA MUTLAKA BEKLİYORUZ.
EYLÜL AYI BAŞINDA HAZIRLIK KAMPIMIZ VE TURNUVAMIZ OLACAK, DAHA SONRA İSE ZATEN YENİ SEZON LİGLERİ BAŞLAYACAKTIR.
2023-2024 SEZONUMUZ EYLÜL AYINDAN BAŞLAYARAK HAZİRAN AYINDA OKULLAR KAPANANA KADAR DEVAM EDECEK, AĞUSTOS AYINDA İSE SEZONBAŞI ANTRENMANLARIMIZ BAŞLAYACAK VE YENİ SEZONA GÜÇLENMİŞ VE FİZİKSEL OLARAK HAZIR GİRMİŞ OLACAĞIZ.

LÜTFEN HAK KAYBI YAŞAMAMAK İÇİN ÖN KAYIT BİLGİNİZİ, OKULLAR KAPANMADAN VE SEZON KAPANIŞI YAPILMADAN YAZILI OLARAK TAKIM MENAJERİMİZE NOT OLARAK BİLDİRİNİZ.

BAYRAM TATİLİNE KADAR ANTRENMANLARIMIZIN DEVAM ETTİĞİNİ, BU ŞEKİLDE SPORA VE HAREKETE DEVAM EDECEĞİMİZİ, BAYRAMLA BİRLİKTE UZUN BİR YAZ TATİLİNE BAŞLAYIP, 7 AĞUSTOS PAZARTESİ GÜNÜ TOPLANACAĞIMIZI VE EYLÜL AYINDAN İTİBAREN HAZIRLIK KAMPI VE TURNUVALARIMIZIN BAŞLAYACAĞINI, TAKIMLARIN KURULACAĞINI, SADECE SORUMLULUKLARINI YERİNE GETİREN SPORCULARIMIZIN TAKIMLARDA HAKETTİĞİ ŞEKİLDE YER ALACAĞINI BİLGİNİZE VE DİKKATİNİZE SUNARIZ.

 

Son Maçlar
ABONE OL
Haberler ve ürünler hakkında bilgi almak istiyorsanız lütfen başvurunuz.